Oblicz dawkę nawozu dla swojej uprawy

Agrolicznik.pl - Oblicz dawkę nawozu dla swojej uprawy w 3 prostych krokachStosokjąc Agrolicznik.pl możesz doskonalić proces nawożenia i poprawiać efektywność swoich upraw. Aplikacja internetowa Agrolicznik.pl służy do określania zaleceń nawożenia azotem dla roślin rolniczych oraz wybranych gatunków warzyw w uprawie polowej oraz sadów. Skorzystaj z Agrolicznika w celu obliczenia zalecanej dawki nawozu dla swojej uprawy.

Podstawowe funkcje aplikacji to:

Przy określaniu zalecanej dawki nawożenia są uwzględniane następujące czynniki:

Nawozy dla których dokonywane są obliczenia

Agrolicznik.pl oblicza dawki nawożenia dla 11 markowych nawozów wytwarzanych przez Azoty Tarnów oraz ZAK S.A. Poniżej znajduje się lista nawozów:


Ile nawozu pod uprawę

Za pomocą Agrolicznika, można obliczyć dawki nawozu dla następujących roślin uprawnych:


Zalecenia nawożenia

Aplikacja została przygotowana na podstawie zaleceń nawożenia obowiązujących dla warunków klimatycznych i glebowych panujących w Polsce. Twórcami aplikacji są: ZAK, Azoty Tarnów oraz pracownicy Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie.

Agrolicznik mobilny

Agrolicznik mobilny teraz obiczysz dawkę nawozu za pomocą smartfonaNowością jest Agrolicznik mobilny, czyli wersja przystosowana do urządzeń przenośnych tj. nowoczesnych telefonów komórkowych, smartfonów czy tabletów. Teraz zalecenia dawek nawożenia mogą zostać oszacowane w dowolnym miejscu, również w polu, bezpośrednio przed zastosowaniem nawozu, wystarczy dostęp do internetu. Wszystko to z myślą o wygodzie rolnika.

Aby skorzystać z Agrolicznika mobilnego wystarczy że za pomocą swojego urządzenia przenośnego połączysz się z adresem www.agrolicznik.pl lub www.agrolicznik.pl/mobile

Kontakt

Uwagi na temat funkcjonowania aplikacji oraz inne uwagi lub zapytania związane z nawozami wytwarzanymi w zakładach Grupy Azoty Tarnów prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego.